מאת: גילי כהן פרסום: Fri, 11 Aug 2017 13:38:31 קטגוריה:


המשטרה: החפץ שהתגלה ליד ביתו של אלי טביב אינו מטען נפץ

חבלני משטרה הוזעקו לביתו של טביב בכפר שמריהו בעקבות דיווח על חפץ חשוד. לאחר שהחפץ נבדק, המשטרה הודיעה: הוסר החשש ממטען נפץ

חפץ חשוד התגלה היום (שישי) בכניסה לביתו של איש העסקים אלי טביב בכפר שמריהו. חבלני משטרה שהוזעקו למקום קבעו כי אין חשש למטען נפץ. נסיבות המקרה נבדקות. טביב אינו שוהה בישראל בימים אלו.

ב-2015 נורו יריות לעבר מכוניתו של טביב, הבעלים של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, בזמן שנהג בה באזור ביתו. הוא נפצע באורח קל בידיו. במשטרה העריכו אז כי הרקע לירי הוא סכסוך עסקי על רקע עסקת הקנייה של בית"ר ירושלים. טביב עצמו אמר לאחר ניסיון ההתנקשות כי הוא מאמין שהירי קשור לאיומים שאליהם נחשף מאז הרכישה מידי ארקדי גאידמק.

ב-2013 נמצא רימון נפץ בפתח ביתו של טביב. טביב טען אז שאוהדי כדורגל מאוכזבים הם שהשליכו אותו, אולם במשטרה סברו שלא מדובר באוהדים, והניחו כי טביב חושש להצביע על גורמים עמם הסתכסך בשנים האחרונות. ביוני 2012 הורשע טביב בתקיפת אוהד קטין של קבוצת הפועל תל אביב. בדיון שנערך בבית משפט השלום בתל אביב, נמצא בעלי בית"ר ירושלים אשם בתקיפה בנסיבות מחמירות, בהשמדת ראיה ובשיבוש הליכי משפט.